W związku z epidemią COVID-19, zmieniona została data zlotu na  maj 2021

 

zlot3a

 

 

 Warsztaty " Dog Handling - sztuka prezentacji" poprowadzi Kinga Mondkiewicz- inżynier behawiorysta zwierząt, behawiorysta zwierząt COAPE, dog handler

Kinga Mondkiewicz od prawie 20 lat bierze udział w wystawach psów rasowych, prezentując psy w ringu w kraju i za granicą . Hoduje setery angielskie, których jest miłośnikiem od dziecka. Z czasem kynologiczna pasja zamieniła się w zawód. Na co dzień wykorzystuje swój autorski program, propagujący nowoczesne metody pracy, poszerzanie wiedzy i świadomości opiekunów z zakresu dog handlingu.
Kinga o swojej pracy : " Zawsze podchodzę do każdego psa indywidualnie - uwzględniając jak się czuję, ponieważ skupiam się na detalach prezentacji i dopełniam wszelkich starań, aby wszystko składało się w miłą dla oka całość. Dla psa wystawa musi być przyjemnością, a nie przykrą koniecznością."

 

Na zajęciach skupimy się na :
część teoretyczna (max 1,5 h):
- Świadomość wad i zalet psa prezentowanego
- Na czym się skupić podczas prezentacji w ringu?
- Złote zasady udanej wystawy
Część teoretyczna pozwoli bardziej poznać z bliska każdego uczestnika i psa, dzięki czemu podczas praktyki, będziemy mogli zastosować indywidualny plan działania.

Umiejętności praktyczne:
Sesje indywidualne na każdą parę oraz sesja treningowa grupowa dla wszystkich par

Masaż GaSa to zaaranżowane przez Martę Muchę-Balcerek''spotkanie w dotyku ze swoim podopiecznym" (cyt. z 'Rozmowa poprzez dotyk M.Mucha-Balcerek)

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez autorkę.Razem z moimi psami Ralfem i Hibiskusem przezyliśmy wspaniała przygodę z masażem relaksacyjnym. Zapewniam, że zajęcia sa absolutnie dla wszystkich niezależnie od prezentowanych prze nas, czy naszych ''maluszków' postaw i dysfunkcji,umiejętności i innych problemów.O ile pierwszy panel to krótkie wprowadzenie i zajęcia praktyczne na maskotkach o tyle drugi panel to ćwiczenia w praktyce ze swoimi kudłaczami, których długość i częstotliwość sami regulujecie.
Serdecznie zapraszam
Katarzyna Kawecka

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

                                                                                                                                       Sponsorzy:

rozmowa

 

Uczestnicy  otrzymają  książkę 'Rozmowa poprzez dotyk M.Mucha-Balcerek ufundowaną przez Kasię. Dziękujemy !

 

amberbeef

Naturalne  smakołyki, 100% ligawy wołowej  od Amber Beef  zobacz więcej

 

 

 

a to jeszcze nie koniec niespodzianek 😎

 

                                                                               Zapraszamy !

Ilość  miejsc ograniczona

 

zlotIX