złota elita
Pochodzi z hodowli zarejestrowanej w ZKwP. Urodził się w kwietniu 2014 roku w hodowli Złota Elita (Usually the best MC x Sweet Savannah Złota Elita)
Pies szuka nowego dobrego i świadomego domu!
Ma problem z pozostawaniem w domu, na posesji- drapie w drzwi, ucieka przez ogrodzenie, potrzebuje dużej ilości kontaktu z człowiekiem. W pierwszym kontakcie nie jest nastawiony pozytywnie do dużych samców ale po chwili i przyzwyczajeniu się do nowej sytuacji problem znika- najprawdopodobniej po prostu się ich boi i podchodzi ze sporą rezerwa w domu mieszka z małymi suczkami i dogaduja się super. Boi się burzy. W kontakcie z ludźmi i dziećmi nie ma najmniejszych problemów- kocha wszystkich i nie przejawia jakiejkolwiek agresji
Potencjalny nowy właściciel musi być świadomy tego, że nie jest to pies idealny, wymaga sporej ilości pracy, kontaktu z człowiekiem i duuuuzo miłości. Proszę również o nie ocenianie właścicielki, decyzja jest trudna ale świadoma i przemyślana - dla dobra psa któremu nie jest w stanie poświęcić tyle czasu ile powinna a niestety ucieczki również ma na swoim koncie.

Pies przebywa w woj opolskim

kontakt +48604447286

Podkategorie